narty biegowe

W Centrum Śnieżnik zajmujemy się narciarstwem biegowym już od wielu lat. Nasi instruktorzy stale odnawiają uprawnienia biegowe Polskiego Związku Narciarskiego, sprzęt w wypożyczalni wymieniany jest systematycznie na nowe modele, wszystko aby zachować wysoki standard usług. Prowadzimy także sklep ze sprzętem i akcesoriami biegowymi.

W Górach Bystrzyckich prowadzimy Centrum Narciarstwa Biegowego Spalona, które jest niezbędnym zapleczem dla systemu blisko 200 km ratrakowanych tras biegowych. Więcej o jednym z najlepszych miejsc na biegówki w Polsce: www.spalona.com.pl

Wypożyczalnia

W ofercie posiadamy ponad 100 kompletów biegowych - nowe narty głównie z grup Nordic Crusing oraz Touring, które znacznie ułatwiają stawianie pierwszych kroków, do kompletu oferujemy oczywiście komfortowe buty i markowe kije.

zapewniamy państwu
indywidualny dobór odpowiedniego zestawu
sprzęt wyłącznie w nowym systemie NNN
najlepsi producenci Madshus, Rossignol, Fischer
80 kompletów z grup nart Nordic Cruising, Sporty oraz Touring
10 kompletów dla dzieci
buty w rozmiarach od 32 do 48
sprzęt bieżąco serwisowany, buty dezynfekowane i suszone na profesjonalnych urządzeniach
cennik podstawowy
narty biegowe komplet
1 dzień - 35zł | 2 dni - 70zł

Przy dłuższych okresach wypożyczenia oraz w przypadku grup zorganizowanych stosujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

narty biegowe, Spalonanarty biegowe, Spalona

narty biegowe, Spalonanarty biegowe, Spalona

Licencjonowa Szkoła SITN PZN

Oferujemy Państwu bezpieczną naukę pod okiem doświadczonej kadry Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego. Nasi instruktorzy pomogą w stawianiu pierwszych kroków, zajęcia mogą być prowadzone indywidualnie i grupowo, a doskonałe tereny Spalonej są gwarancją szybkich postępów. Rozpocznij przygodę z biegówkami u nas i poczuj się aktywnie…

cennik podstawowy
1 os./godz. - 60 zł | 2 os./godz. - 90 zł | 3 os./godz. - 120 zł
każda kolejna osoba 10zł

Kursy kadrowe SITN PZN - szczegóły »

Serwis i Sklep

Centrum Narciarstwa Biegowego to także serwis narciarski - można tu przeprowadzić podstawowe czynności serwisowe, wykonujemy je przy użyciu najlepszych produktów firmy SWIX. W sprzedaży posiadamy drobne akcesoria serwisowe SWIX. Prowadzimy również sprzedaż nart biegowych i butów (Fischer, Rossignol, Madshus), wiązań (Rottefella), kijów (Swix, Fizan, Gabel) - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu dla każdego biegacza od amatora do zawodnika.
Zapraszamy.